Головна » 2017 » Ноябрь » 14 » "ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК"
"ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК"

Осінь золотава в садочок прийшла і
святковий ярмарок дітям привела
«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці»

Такими словами розпочалося свято в садочку №3 «Росинка» яке підготували вихованці старшої групи. Діти з великим задоволенням приймали активну участь у святі, вони були справжніми акторами, співаками, продавцями, та покупцями. Розпочали ярмарок піснями, таночками, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та запальний таночок циганочок та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Не були осторонь і батьки, вони були активними учасниками свята та виконували роль покупців. Справжнім сюрпризом для дітей була сценка як господарі продавали корову. Після свята діти разом із батьками відвідали торгові прилавки: де продавали і купували овочі та фрукти та різні вироби які батьки з дітками виготували своїми руками. Гарне свято-коли враження яскраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усі! Ніхто не залишився осторонь! Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!

Переглядів: 159 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0