Головна » 2017 » Декабрь » 1 » «Веселі старти»
«Веселі старти»

Проведення свят в ДНЗ це завжди для дітей щастя, радість і веселощі. Діти з завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята. Головна мета спортивних свят - це показати дітям, що заняття спортом це шлях до здоров’я, витривалості і краси, це яскрава справа для дітей та їх батьків. Програма спортивного свята включає ігри та конкурси з різними фізичними навантаженнями, згуртовує дітей створює доброзичливу атмосферу. В ході підготовки та проведенні заходи діти вчаться почуттям взаємодопомоги, співпереживання і відповідальності.
Свято спорту в дошкільному закладі допомагає прищепити дитині культуру занять спортом, поліпшує координацію рухів малюка, підвищується спритність, швидкість, витривалість.
Ось таке спортивне свято «Веселі старти» пройшло в ДНЗ№3 «Росинка» в старшій групі «Калинка» яке організувала вихователь Грунтківська О.О.
У проведеному заході взяли участь діти та їх батьки, де вони демонстрували особливий приклад дорослих членів сімї. Учасники були поділені на три команди «Промінчики», «Краплиночки» і «Веселка». Це були самі найспритніші, найдружніші, найсильніші учасники садочка. Веселі конкурси, дружня атмосфера в залі підтримка рідних, допомагала учасникам заходу. На святі були цікаві естафети,змагання, діти читали вірші про спорт, співали. З задоволенням дивилися як їх рідні робили розминку - веселинку і все це оцінювалось балами які виставляли журі. Закінчилось свято нагородженням медалями, та дипломами за активну участь, у спортивному святі. Усі залишилися задоволені і розійшлися у веселому настрої.
Такі заходи залучають дітей до спорту і розвивають у них прагнення до здорового способу життя.

Вихователь старшої групи О.О.Грунтківська

Переглядів: 145 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0