Головна » 2019 » Февраль » 5 » ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я - ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША ПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛЯ
11:55
ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я - ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША ПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛЯ

Вимоги сучасності потребують переорієнтації змісту виховання підростаючого покоління. Для того, щоб навчити дитину жити, успішно діяти у світі, самовизначитись у ньому, необхідно сформувати у неї ціннісне ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий». Вирішення питання збереження і зміцнення здоров’я дитини, забезпечення фізичного і психічного благополуччя – одне з головних завдань нашого освітнього закладу. Великий педагог Василь Сухомлинський говорив: «Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили…"

У дошкільному закладі склалася система роботи по зміцненню психофізичного здоров’я дошкільників, через три природних чинники "СОНЦЕ ПОВІТРЯ ВОДА". А найголовніше те, що ми працівники закаду починаємо роботу з себе, передаючи свої знання та любов нашим вихованцям. І саме тому 23.01.2019року в закладі пройшов майстер - клас який провела Шпак Ольга Сергіївна. Вихователь недарма обрала проблему над якою працює "Використання ідей В.Сухомлинського у сучасній практиці збереження здоров"я дітей дошкільного віку" Ольга Сергіївна вже не перший рік проводить гурток степ - аеробіки "Маленкі граціїї" який із задоволенням відвідують наші вихованці, проводить точкові масажи, релаксації на екологічній стежині. 

Ми сьогодні маємо все те, що називається найважливіше джерело здоров'я – навколишня природа – повітря, сонце, вода, літня спека й зимова холоднеча, тінисті гаї й квітучі поля конюшини. Живи й трудися серед природи. Прокидайся рано, вставай до сходу сонця... Іди в поле дихай свіжим повітрям, умий руки й обличчя росою - це справжня казкова вода. Повітря, насичене ароматом квітучих і достигаючих хлібів, має цілющі властивості. Хто дихає цим повітрям у літню пору ніколи не хворіє легеневими хворобами. 
БАЖАЄМО ВАМ УСІМ ЗДОРОВ"Я!!!!!

Переглядів: 22 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar