Головна » 2018 » Ноябрь » 1 » Створення театру з природного матеріалу «Чарівний світ природи »
Створення театру з природного матеріалу «Чарівний світ природи »

Створення театру з природного матеріалу «Чарівний світ природи » за казкою В. О. Схомлинського «Як їжачиха голубила своїх дітей».

Осінній час — це прекрасна пора, коли можна створювати своїми руками дивовижні поробки. І все тому, що сама природа дарує нам безліч матеріалів абсолютно безкоштовно для створення цікавих речей з них. Однак перш ніж приступити до створення виробів, необхідно зібрати цей матеріал і включити свою фантазію. В ДНЗ№ 3 «Росинка» в ІІ молодшій групі проходять заняття творчості, і тому восени, я, як вихователь разом з дітками на таких заняттях самостійно створюємо різні види театрів, в тому числі театр «Чарівний світ природи » ( з природного матеріалу). Ознайомивши дітей з казкою В. О. Сухомлинького «Як їжачиха голубила своїх діток» за допомогою саме цього театру, я побачила, що діти із великим задоволенням обігрували коротеньки діалоги звірів, імітували їхні голоси та отримали чудовий настрій від заняття.
Осінь — це чудова пора, тому займайтеся зі своїми малюками. Виготовляйте з ними чудові вироби, які допоможуть розвиватися їх дрібній моториці правильно. Більш того, створення таких виробів та театрів може подарувати кожній дитині багато позитивних емоцій.

Переглядів: 26 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0