Головна » 2017 » Декабрь » 4 » Профілактика застудних захворювань
09:42
Профілактика застудних захворювань

В зимовий період значно зростає кількість гострих респіраторних інфекційних захворювань,одним із найнебезпечніших серед них є грип.
Грип-гостре інфекційне захворювання. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Передача інфекції відбувається повітряно-крапельним шляхом при кашлі,чханні або при розмові. Вірус грипу досить сильно і різко знижує захисні сили організму,тому і ймовірність виникнення різних ускладнень після хвороби є дуже високою
З метою попередження виникнення захворювань на грип серед дітей в дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» проводиться ряд профілактичних заходів, як традиційних так і не традиційних форм оздоровлення малюків. Так дітки дошкільних груп вдихають пари нарізаного на тарілки часнику, носять часникові амулети,та вживають цибулю до страв під час обіду, п’ють вітамінні чаї з лікарських рослин, кисневі коктелі.
Зокрема у всіх приміщеннях закладу забезпечено оптимальний температурний режим, щоденно у кожній груповій кімнаті проводиться вологе прибирання та кварцування приміщень згідно затвердженого графіка, під час відсутності дітей. Протягом дня здійснюється комплекс загартувальних заходів:ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури в приміщенні і на вулиці, рухливі ігри, плавання у басейні. За сприятливих погодних умов діти обов’язково перебувають на свіжому повітрі. Під час прогулянки діти відпочивають на свіжому повітрі, адже свіже повітря необхідне для повноцінного сну,а повноцінний сон - запорука здоров’я .Тож бажаю всім міцного здоров’я! 


Медична сестра ДНЗ № 3 «Росинка» Ткачук Т.П.

Переглядів: 100 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar