Головна » 2017 » Декабрь » 1 » Плавання як найважливіший засіб оздоровлення
Плавання як найважливіший засіб оздоровлення

В даний час відзначається зростання числа дітей з різними відхиленнями у станіздоров’я. При цьому все більш актуальним стає пошук нових способів зміцнення психічного здоров’я дітей, стимуляції фізичного розвитку, загартовування організму, підвищення його стійкості до різних захворювань. У цьому контексті важливе значення має навчання дітей плаванню. У ДНЗ №3 «Росинка» плаваНню приділяється велике значення. Дана робота здійснюється: інструктором з плавання та медичною сестрою
Основна мета навчання дошкільнят плавання – сприяння їх оздоровлення та загартовування, забезпечення всебічної фізичної підготовки. Купання, плавання, ігри та розваги на воді позитивно впливають на всі системи організму. Погоджений ритм роботи м’язів і органів дихання, горизонтальне положення тіла сприяють рівномірній циркуляції крові, покращують вентиляцію легенів, закріплюють навичку глибокого і ритмічного дихання, сприяють зростанню і зміцненню кістковоїтканини. При плаванні підйомна сила води, підтримує дитину на її поверхні, коригує дію сили тяжіння, знижуючи тим самим тиск на скелет в цілому і насамперед на хребет. Плавання надає позитивнудію на нервову систему, дозволяє попередити виникнення різних захворювань і використовується в реабілітаційно-корекційних заходах.

інструктор з плавання Мулик А,Е.

Переглядів: 89 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0