Головна » 2019 » Февраль » 5 » Перше заняття в плавальному басейні наймолодших вихованців
Перше заняття в плавальному басейні наймолодших вихованців

Плавання сприяє оздоровленню, фізичному розвитку і загартовуванню дітей. Купання, плавання, ігри та розваги на воді - один з найкорисніших видів фізичних вправ, вони сприяють оздоровленню дітей, зміцнюють їх нервову систему. Тому чим раніше привчити дитину до води, навчити його плавати, тим повніше позначиться позитивний вплив плавання на розвитку всього дитячого організму. З усіх циклічних видів спорту плавання відрізняється від інших тим, що їм можна займатися мало не з народження. І саме тому в закладі дошкільної освіти до занять з плавання долучаються і діти раннього віку. Сьогодні тренер Шевчук Дар"я провеле перше занятя нашим малючкам.

Переглядів: 23 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0