Головна » 2018 » Апрель » 30 » НОВОРІЧНА КРАСУНЯ
НОВОРІЧНА КРАСУНЯ

Напередодні самого довгоочікуваного та чудового свята в році, овіяного зимовою казкою, кожен з нас мріє про щось неймовірне, оригінальне, даруючи радість і позитивні емоції. Але, для того щоб свято вдалося дійсно по-казковому, необхідно дуже ретельно підготуватися. Першим ділом для створення настрою слід прикрасити ялинку. Насправді основних правил прикраси ялинки не існує, тут працює виключно тільки фантазія і смак. Ялинка створена для польоту фантазій. Прикрашати її можна чим завгодно, головне, щоб було яскраво і красиво.
Один із способів, як зробити ялинку особливою — це прикрасити її ялинковими іграшками, зробленими своїми руками. Ялинкові іграшки можна зробити з усього, що потрапляє під руки. Матеріалом для виготовлення можуть послужити різні тканинні клаптики, в’язальні нитки, стрази, блискітки, кольоровий картон і навіть старі розбиті ялинкові іграшки. Але найоригінальніше ялинкова прикраса - з дерева. Іграшки з дерева дозволяють зануритися в минуле, коли прадіди виготовляли всі прикраси своїми руками. У минулі століття не було такого величезного асортименту новорічних прикрас, і домашнім умільцям доводилося використовувати всю свою винахідливість і винахідливість. Завдяки чому в кожному будинку стояла своя унікальна ялинка, прикрашена в кращих традиціях сімейних цінностей.
Дерев'яні новорічні іграшки, що прикрашають красуню-ялинку, можуть стати тим самим чарівником, що дарує чарівність свята. Ялинкові дерев'яні іграшки ідеальні і для дітей, адже вони екологічні - дерево і фарби мають природне походження. Створіть свою іграшку разом з усією родиною, це веселе заняття підніме святковий настрій і ще більше зблизить. Малюки з радістю залучаються у творчий процес, який розробляє у дитини моторику рук. До того ж, для дітей це заняття дуже корисне, воно розвиває їх творчі здібності, прищеплює безліч корисних навичок та знань.
З дерева можна створювати чудові новорічні іграшки в різних варіаціях, дерево легко піддається фарбуванню, завдяки чому іграшки виглядають як живі. Дерев’яна новорічна іграшка додасть ялинці ексклюзивність, а запах, який від неї виходить, створить настрій чарівництва.
І головне, що ялинка, прикрашена іграшками власного виробництва, буде найкрасивішою і унікальною в усьому світі.

Переглядів: 58 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0