Головна » 2018 » Октябрь » 4 » Наступність дошкільної та початкової освіти
Наступність дошкільної та початкової освіти

Вступ до школи кожен переживає по своєму. Для когось це щось незнайоме, таємниче, для когось – емоційний стрес... Тому наступність у роботі дитсадка і школи є однією з необхідних умов здійснення безперервності освіти. Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку. Тому дуже важливо, щоб дитина усвідомила, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше.Не менш важливо, щоб із перших днів перебування в школі вона на конкретних реаліях переконувалася в цьому. Все це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти. В своїй роботі ми практикуємо попереднє знайомство вихованців старшої групи з майбутніми учителями, а також ознайомлення педагогів з роботою випускної групи, вивчення індивідуальних особливостей дітей, участь у їхніх справах.

Переглядів: 22 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0