Головна » 2017 » Декабрь » 1 » «НА ГОСТИНИ ДО ДІДА ОСІННИКА»
«НА ГОСТИНИ ДО ДІДА ОСІННИКА»

Саме створення казок – один із найцікавіших для дітей видів поетичної творчості. Разом з тим це важливий спосіб розумового розвитку. Якщо педагог, аби діти створили художні образи, варто переносити і з вогню своєї творчості бодай одну іскорку в свідомість дитини. Якщо ж педагог не вміє творити, вважав В. О. Сухомлинський, чи дитячі інтереси для нього пусті, тоді нічого не вийде.
Ще у студентські роки я з великим задоволенням та з захопленням вивчала збірку В. О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» і уявляла, як я у своїй повсякденній роботі з дітьми зможу реалізувати досвід великого педагога.Цього року я вирішила поєднати виховання малюків в 1 молодшій групі з гуртковою роботою театрального гуртка «Маленькі актори» в єдине ціле.
Так, у закладі дошкільної освіти № 3 «Росинка» 10 листопада ще зовсім маленькі актори спробували проявити свої акторські здібності під час театралізації казки «На гостини до діда Осінника» за оповіданням В. О. Сухомлинського «Дід Осінник», яку показали для інших малюків садочка. Мета казки : ознайомити дітей з творчістю відомого педагога, письменника. Вчити дітей брати участь в коротеньких інсценівках незнайомих казок з використанням декорацій, атрибутів під музичний супровід; розвивати інтерес до різноманітної театральної діяльності; виховувати дружні відносини під час розігрування казки.
Дітки завітали на гостини до старенького діда Осінника, який живе у чарівному лісі де лунає спів пташок. Із великим задоволенням та цікавістю малюки разом з дідусем танцювали осінній танок з листочками, водили хоровод, а також грали в рухливі ігри: «Збери грибочки» та «Сонечко і дощик». А на кінець казки дідусь Осінник пригостив своїх маленьких гостей смачними яблучками.
Осінні свята - це чудова нагода поринути у чарівний світ казки. Їх дуже люблять наші малюки та з нетерпінням на них чекають.

Вихователь  В.С. Синицька.

Переглядів: 114 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0