Головна » 2017 » Ноябрь » 14 » Крокуємо з користю та чудовим настроєм!
Крокуємо з користю та чудовим настроєм!

Степ-аеробіка – це танцювальні вправи на спеціальній платформі, під час яких потрібно підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Виконуючи під музичний супровід різні варіанти кроків на степ-платформах, швидкі переходи, часто змінюючи при цьому ритм і напрямок рухів, діти отримують навантаження, відповідне біговому тренуванню.
В нашому закладі цей вид спортивних занять з’явився нещодавно, але вже встиг завоювати прихильність наших малюків. Про користь занять зі степ-аеробіки можна говорити багато, зокрема вони надають позитивну дію на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, обмін речовин в організмі, м’язову та нервову системи, розвивається діяльність вестибулярного апарата, покращує психічний та емоційний стан дитини.
Степ- аеробіку виконують під ритмічну музику і поєднують з рухами різними частинами тіла (руками, головою). Залучаючи емоційністю і співзвуччям сучасних танців, аеробіка дозволяє виключити монотонність у виконанні рухів, підтримує гарне самопочуття дитини, її життєвий тонус. Ритмічні рухи
виконуються легко і тривалий час не викликають стомлення.
Також під час цих занять не лише діти отримують заряд енергії, а і я як керівник цього гуртка.

Керівник гуртка Бродюк О.С

Переглядів: 181 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0