Головна » 2017 » Ноябрь » 14 » "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ"
"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ"

Нещодавно відбулося свято козацтва в дитячому садочку №3 «Росинка» «Козацькі забави» з участю середньої групи підготовили це свято вихователі Гоглевата Н.П та Бродюк О.С Гості та всі присутні в цій залі! Дозвольте мені сьогодні поздоровити Вас з Днем Українського козацтва! Такими словами почалося це свято. Продовженням свята було вхід всіх козаків та козачок під пісню «Ласкаво просимо». Також свято не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного сотника Козака проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість,бойовий дух, згуртованість. Чарівний таночок дівчаток «Віночок» та хлопчиків «Гопачок» прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти , які кожного дня відкриває та розвиває у вихованців музичний керівник. Які б зміни не відбулися у нашій країні ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

Переглядів: 91 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0