Головна » 2017 » Декабрь » 1 » Казка «Ріпка»
Казка «Ріпка»

Не менш цікавою пройшло осіннє свято в другій молодшій групі казка «Ріпка». Лети листочок мій лети і в казку двері відчини. Під звуки мелодії Вівальді «Осінь» завітала у залу осінь. В руках у неї кошик , букет листя. Музика стихає осінь розказує діткам, що приготувала їм подаруночки, щоб вони заглянули під свої стільчики там лежать чарівні листочки. Осінь виконує разом з дітками таночок з листочками. Дітки дуже вправно витяга ріпку із землі, всім казковим героям подобалося падати коли вони виривали ріпку.Також сюрпризним моментом для діток була поява «Мами курочки» та її курчаток , де вона затанцювала свій запальний таночок. На завершені свята прийшла до них велика ріпка з якою вони весело грали в ігри та розважалися. Глядачи гучними оплесками проводили юних артистів, усі були в захваті від гарного свята.

Переглядів: 72 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0