Головна » 2018 » Октябрь » 2 » "Як їжачок готувався до зими"
"Як їжачок готувався до зими"

Театралізована діяльність допомагає дитині глибше пізнати себе, викликати естетичні почуття та емоції. Цей особливий вид мистецтва містить в собі синтез і художнього слова, і музики, і живопису, і літератури...Найкращим художнім матеріалом для цієї мети є спадщина В.О.Сухомлинського. Всі твори нашого вчителя і педагога-новатора є цікавими і повчальними. В.О. Сухомлинський їх подає у прозовій формі, більш доступній для дошкільного віку. Діти беруть активну участь у всьому процесі театралізовано-ігрової діяльності, аргументовано додають свої пропозиції, висловлюють свої погляди та розуміння того, що відбувається на «сцені». Театралізовано - ігрова діяльність приносить малятам велике емоційне задоволення як будь-яке свято. І саме тому сьогодні діти показали театралізоване дійство за твором В.Сухомлинського "Як їжачок готувався до зими"

Переглядів: 101 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0