Головна » 2017 » Декабрь » 4 » гурток «Веселий таночок»
гурток «Веселий таночок»

В дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» проводиться для дітей дошкільних груп танцювальний гурток «Веселий таночок». Саме танець допомагає дитині перетворюватися у казкових омріяних героїв. Адже танець це - музично пластичне мистецтво, специфіка якого полягає в тому, що вид мистецтва, відображає навколишнє життя у художніх образах, втілює їх за допомогою виразних рухів виконавців, без будь яких словесних пояснень. З цього випливає, що в танці творча уява може розвиватися ефективніше, ніж в інших видах дитячої музичної діяльності. Заняття в даному гуртку направлено на правильну постановку постави, позиції ніг і рук,розвиває ритміку і слух малюків. Найголовніше, що танці вчать дітей правильно дихати і бути витривалими. Дуже важливо, щоб діти мали можливість виступати на сцені,навіть нехай в самому дитячому садку. Це допоможе малюкам позбутися сором’язливості і стати більш впевненими в собі.
Працюючи з дітьми, я звернула увагу що музично - ритмічна діяльність викликає у дітей особливе задоволення, радість і піднесений настрійтакож таночок навчає дитину відчувати своє тіло,розвиває пам'ять, вчить сприймати музику, пізнавати світ. На заняттях танцювального гуртка використовуються різні методи і форми навчання танцям, створюються широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей прищеплювати любов до танцювального мистецтва. У вільних ритмічних рухах дитина відтворює власні думки, переживання, а разом з цим знімає нервову напругу, оздоровлюється фізично та емоційно. Адже рух - це життя, ритміка це краса, а таночок - це політ душі і фантазії.

Керівник гуртка Войтюк О.В.

Переглядів: 104 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0