Головна » 2017 » Декабрь » 1 » «Дорожня абетка»
«Дорожня абетка»

21 листопада в середній групі «Діти – квіти сонця» відбулась розвага до тижня безпеки «Дорожня абетка».
Метою проведення цієї розваги було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення в дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
В ході розваги діти були ознайомлені з кольорами світлофлора та значення кожного з них. Герої розваги – Ґава та Горобець, які знехтували правилами дорожнього руху, постраждали в аварії, яка їх навчила цінувати життя, але на щастя лікар відразу надав нашим птахам першу медичну допомогу.
Закінчилась наша розвага такими словами: «Пам’ятати необхідно і звірятам, і малятам, сірники не для забави, з ними страшно грати! Вивчіть правила пожежі – будьте обережні. Знає хай дитина кожна, жартувати із вогнем не можна!»

Переглядів: 71 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0