Головна » 2017 » Декабрь » 1 » День «Доброти»
16:21
День «Доброти»

13 листопада в старшій групі «Калинка» пройшов день «Доброти», який об’єднав всіх дітей добрими справами. «Ми маємо сформувати в дитини бажання пізнавати цей світ і себе в цьому світі, бажання творити добро. Іншими словами, саме ми, вихователі повинні посіяти в дитячі душі зерна доброти. Маємо навчити жити так, щоб місця вистачило всім: і пташині, і квітці, і дереву, маленькій стебелинці і звичайно ж людині. І щоб навколо панували мир, злагода, любов і добро. Ми повинні відкрити перед дитиною красу навколишнього світу, а в цій красі навчити бачити благородство і сердечність, моральні цінності сформовані в дитинстві залишаються на все життя» за словами В.О. Сухомлинського
Готуючись до такої відповідальної роботи, вивчаючи спадщину славетного педагога і гуманіста В.О. Сухомлинського, я зрозуміла, що твори великого педагога стануть фундаментом виховання у малят кращих рис характеру. В цей день в групі було обговорення різних творів і казок В.О. Сухомлинського. Заняття з художньої літератури проводилось в комплексі з малюванням, аплікацією, щоб діти могли передати побачене, почуте, і вкласти в малюнок усі свої емоції та відчуття. 
Для закріплення матеріалу, з яким ознайомилися діти протягом дня, я запропонувала виконати вдома з батьками творче завдання – намалювати за змістом того твору, що сподобався дітям. Діти, які принесли з дому спільні роботи з батьками цікаво про них розповідали. Майже всі діти виконали це завдання і було очевидно, що їм це дуже сподобалось. А ще для дітей молодшої групи діти подарували таночок «Дружба».
Я вважаю, що така робота дає позитивні результати у вихованні дітей. Використовуючи твори В.О. Сухомлинського вчимо дітей сприймати природу, співпереживати, творити добро словом і ділом.
Батьки зацікавлені в тому, щоб діти виросли хорошими , чуйними, добрими, чесними, уміли поважати старших, тому вони надають підтримку та консультуються з багатьох питань. 
Ми сподіваємося, що такі заплановані заходи виправдають свою назву і допоможуть всім вихователям і батькам у їхньому благородному бажанні вкласти в душі дітей кращі людські почуття в перемозі добра над злом. Проводячи таку роботу ми сіємо зернини добра, які дадуть свої плоди. І як говорить народна мудрість «Людина старіє, а добро - ні».


Вихователь Грунтківська О.О.

Переглядів: 86 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar