Головна » 2018 » Январь » 2 » День чаю
День чаю

Щороку 15 грудня в усьому світі, а особливо в країнах, що вирощують запашні зелені листочки, відзначаєтся день чаю.
Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято, то ж наш садочок «Росинка», а саме у групі «Діти – квіти сонця» теж вирішили відзначити цей чудовий день.
Діти ознайомились з історією чаю, як його збирають, з його видами, та як його пакують. З особливою зацікавленістю малюки слухали про те, як в різних країнах люблять пити чай та як його традиційно готують. Діти ділилися традиціями чаювання в своїх родинах та розповідали, який чай їх улюблений.
Наприкінці захоплюючої розповіді ми навчилися правильно заварювати чай, пам'ятаючи про правила безпеки з кип'яченою водою, а потім відбулося частування чаєм різних видів, діти посмакували і трав’яним чаєм з Карпатських гір і пакетованим імбирно-лимонним.
Всі діти з захопленням смакували чайком та отримали масу задоволення та бадьорості.

Переглядів: 96 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0