Головна » 2018 » Апрель » 30 » «ЦАРИЦЯ ВОДИ - ЛІЛІЯ»
«ЦАРИЦЯ ВОДИ - ЛІЛІЯ»

На шостому році життя дитина здатна вже аналізувати та синтезувати об’єкти, які вона передає у художній творчості. В цьому віці дитина добре володіє певним обсягом знань, умінь і навичок щодо художньо-продуктивної діяльності. Володіючи певними навичками, дитина цього віку в роботах виявляє фантазію, творче мислення і усі їх роботи вирізняються неповторністю і оригінальністю.
В старшій дошкільній групі «Калинка» ЗДО № 3 «Росинка» провівши комплексну роботу по спадщині В. О.Сухомлинського: екологічну мандрівку до річки влітку, спостереження та прослухавши оповідання В.О.Сухомлинського «Де ночує водяна лілія», діти всі свої враження, набуті знання намагалися передати через художньо-продуктивну діяльність. Вихованці із задоволенням створили композицію водяних лілій, передаючи характерність образу квітки, колір, форму та самостійність.
Працюючи самостійно – діти виявили інтерес до колективної роботи, розширилося уявлення дітей про квіти, які ростуть на воді. Вправляючи у вирізанні фігур овальної форми з прямокутника, шляхом округлення кутів, у дітей розвивається інтерес до аплікації та дрібна моторика руки. Виховується любов і шанобливе ставлення до природи, акуратність та естетичне сприймання. Створивши композицію своїми руками, діти зрозуміли що ця красива квітка є водяною красунею, царицею води.
Діти із задоволенням відображають у своїх роботах явища довкілля і отримують хороший настрій та емоції; удосконалюються вміння техніки наклеювання, склеювання та вирізання.

Переглядів: 58 | Додав: slavutadnz3 | Рейтинг: 0.0/0