Головна » Архив новостей

Не менш цікавою пройшло осіннє свято в другій молодшій групі казка «Ріпка». Лети листочок мій лети і в казку двері відчини. Під звуки мелодії Вівальді «Осінь» завітала у залу осінь. В руках у неї кошик , букет листя. Музика стихає осінь розказує діткам, що приготувала їм подаруночки, щоб вони заглянули під свої стільчики там лежать чарівні листочки. Осінь виконує разом з дітками таночок з листочками. Дітки дуже вправно витяга ріпку із землі, всім казковим героям подобалося падати коли вони виривали ріпку.Також сюрпризним моментом для діток була поява «Мами курочки» та її курчаток , де вона затанцювала свій запальний таночок. На завершені свята прийшла до них велика ріпка з якою вони весело грали в ігри та роз ... Читать дальше »

Переглядів: 106 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Степ-аеробіка – це танцювальні вправи на спеціальній платформі, під час яких потрібно підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Виконуючи під музичний супровід різні варіанти кроків на степ-платформах, швидкі переходи, часто змінюючи при цьому ритм і напрямок рухів, діти отримують навантаження, відповідне біговому тренуванню.
В нашому закладі цей вид спортивних занять з’явився нещодавно, але вже встиг завоювати прихильність наших малюків. Про користь занять зі степ-аеробіки можна говорити багато, зокрема вони надають позитивну дію на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, обмін речовин в організмі, м’язову та нервову системи, розвивається діяльність вестибулярного апарата, покращує психічний та емоційний стан ... Читать дальше »

Переглядів: 229 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Осінь золотава в садочок прийшла і
святковий ярмарок дітям привела
«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці»

Такими словами розпочалося свято в садочку №3 «Росинка» яке підготували вихованці старшої групи. Діти з великим задоволенням приймали активну участь у святі, вони були справжніми акторами, співаками, продавцями, та покупцями. Розпочали ярмарок піснями, таночками, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та запальний таночок циганочок та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Не були осторонь і батьки, вони були активними учасниками свята та виконували роль покупців. Справжнім сю ... Читать дальше »

Переглядів: 187 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Нещодавно відбулося свято козацтва в дитячому садочку №3 «Росинка» «Козацькі забави» з участю середньої групи підготовили це свято вихователі Гоглевата Н.П та Бродюк О.С Гості та всі присутні в цій залі! Дозвольте мені сьогодні поздоровити Вас з Днем Українського козацтва! Такими словами почалося це свято. Продовженням свята було вхід всіх козаків та козачок під пісню «Ласкаво просимо». Також свято не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного сотника Козака проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість,бойовий дух, згуртованість. Чарівний таночок дівчаток «Віночок» та хлопчиків «Гопачок» прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти , які кожного дня відкрив ... Читать дальше »

Переглядів: 116 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Дошкільний навчальний заклад №3 "Росинка" запрошує усіх бажаючих відвідувати гурток " Плавання". Запрошуються діти віком від 3 років, та діти шкільного віку 1- 4 класи. Для зарахування потрібно мати довідку про стан здоров"я ( бланки довідок та заяв беруться безпосередньо в ДНЗ №3 )
Запис проводиться з 29.08. по 15.09.2017року з 9.00 -17.00 (субота, неділя вихідний).
Звертатись за номером:

0975123180 - Наталія Миколаївна
0969802656 - Наталія Григорівна
0966774379 - Аделіна Едуардівна

Переглядів: 121 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 25.09.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6