Головна » Архив новостей

Переглядів: 101 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Щороку 15 грудня в усьому світі, а особливо в країнах, що вирощують запашні зелені листочки, відзначаєтся день чаю.
Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято, то ж наш садочок «Росинка», а саме у групі «Діти – квіти сонця» теж вирішили відзначити цей чудовий день.
Діти ознайомились з історією чаю, як його збирають, з його видами, та як його пакують. З особливою зацікавленістю малюки слухали про те, як в різних країнах люблять пити чай та як його традиційно готують. Діти ділилися традиціями чаювання в своїх родинах та розповідали, який чай їх улюблений.
Наприкінці захоплюючої розповіді ми навчилися правильно заварювати чай, пам'ятаючи про правила безпеки з кип'яченою водою, а потім відбулося часту ... Читать дальше »

Переглядів: 228 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Поспішайте дівчатонька все приготувати,
бо пора вже вечорниці всім нам починати.
Зваримо вареників біленьких, смачненьких !
Та й запросимо до нас
в гості хлопчиків гарненьких!
Щоб вони разом із нами дружньо працювали,
Андріївські вечорниці піснею стрічали!

Переглядів: 108 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

«Природа стає виховним могутнім фактором лише тоді, коли маленька людина після трьох - чотирьох років навчання... з подивом приходить до думки: світ навколо мене став багатшим, красивішим і ця зміна світу - моя праця, це я.» (Сухомлинський В.О. )
Екологічне виховання є одним з найважливіших завдань сьогодення та майбутнього. Психологи впевнені, що природна потреба осмислити кожне природне явище триває в дітях лише до 10 – 11 років. Пізніше у них з’являються нові інтереси, часом далекі від вивчення природи. Тому в своєму спілкуванні з дітьми ми, дорослі повинні прагнути, щоб діти були нероздільні з природою, вбирали в себе її чарівність, багатство, мудрість. Чим раніше дитина порине в природу, відчує на собі ії благодатний вплив, тим краще для неї, ії ... Читать дальше »

Переглядів: 132 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Під такою назвою було опубліковано досвід роботи дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Росинка» у збірнику наукових та науково-методичних праць за матеріалами роботи обласної науково-практичної конференції «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку», яка працювала 05 жовтня 2017 року. У публікаціях порушуються нагальні проблеми екологічної освіти в Україні, розкривається концепція цілі і завдання освіти в інтересах сталого розвитку як важливої частини побудови збалансованого майбутнього, розглядаються методичні основи освіти для сталого розвитку та принципи інтеграції ідеї сталого розвитку в навчальний процес. Статті представляють інтерес для дослідників проблем екологічної освіти вишів, аспірантів, студентів,учителів шкіл, працівників позаш ... Читать дальше »

Переглядів: 110 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Формування культурно-гігієнічнихнавичок в дітей раннього віку під час миття рук.
Культурпо-гігієнічні навики - це важлива складова части¬на культури поведінки. Охайність, утримання чистими обличчя, рук, тіла зумовлені не тільки вимогами гігієни, але й нормами людських взаємин.
Виховання культурно-гігієнічних навичок містить широке коло завдань, і для їх успішного розв'язання рекомендується ви¬користовувати цілу низку педагогічних прийомів з урахуванням віку дітей:
• безпосереднєнавчання;
• демонстрація вправи з виконанням дій під час дидактичних ігор;
• систематичне про необхідність дотримува¬тися правил гігієни і поступове підвищення вимог до них.
Виховання у дітей навичок особистої гігієни відіграє найваж¬ливішу рол ... Читать дальше »

Переглядів: 165 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Тематичні батьківські збори в І молодшій групі "Розвиваємо мовлення дитини. Розвивальні ігри та вправи" (пальчикова гімнастика, ігри для розвитку дрібної моторики пальців рук та артикуляційні вправи)

Переглядів: 130 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

День збройних сил України в Дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка»

Переглядів: 110 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

4 грудня - цікавий і захоплюючий день, який присвячений всім дітям, які чекають на Новий рік, подарунки від Діда Мороза та Святого Миколая
Це День замовлень подарунків Дідові Морозу та Миколаю!

Любі діти!
Чи бажаєте ви отримати подаруночок від Діда Мороза та Миколая до Новорічних свят? Якщо так, тоді мерщій пишіть добрим чарівникам листи.

Переглядів: 118 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »