Головна » Архив новостей

Переглядів: 55 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

Міжнародний день Чорного моря, який відзначається щороку 31 жовтня, запроваджений, насамперед, з метою захисту Чорного моря від забруднення та широкого залучення громадськості до вирішення екологічних проблем. На таких тематичних заняттях, я, використовую дидактичний посібник «Підводний морський світ» вив’язаний власноруч , з допомогою якого діти поповнюють свої знання про підводний світ, його мешканців, розширюють словниковий запас, формують уміння міркувати. Розвивають дрібну моторику рук та творчу ініціативу. Виховують моральні почуття, бажання не забруднювати морське середовище. Викликати у дітей емоційний відгук, почуття єдності, допитливе ставлення до природи – це мета, яку ми перед собою поставила та реалізовуємо.

Переглядів: 55 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

24 жовтня у вихованців старшої групи закладу дошкільної освіти "РОСИНКА" виявився напрочуд цікавий та сповненний позитивними емоціями! Діти відвідали ЗОШ 7, під час гостин вони відчули усю яскравість шкільного життя! З порогу школи привітно нас зустріли Олександр Євгенович вчителі та учні, які з великим задоволенням запросили нас до шкільної родини!!! Інна Олександрівна запросила своїх майбутніх першокласників до класної кімнати, де приготувала дітям сюрприз!! Під час заняття, які вона проводить два рази на тиждень з дітками вчитель поринула у "Космічну подорож" на ракеті які дітки могли створити власноруч з підготовленних геометричних фігур, які чекали їх на учнівських партах!!!! З цікавістю діти відгадували загадки, відповідали на запитання, а саме головне відчували себе справжніми учнями. На цьому шкільне життя дошкільнят не зупинилось, учні Красноголовець Діан ... Читать дальше »

Переглядів: 52 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

Створення театру з природного матеріалу «Чарівний світ природи » за казкою В. О. Схомлинського «Як їжачиха голубила своїх дітей».

Осінній час — це прекрасна пора, коли можна створювати своїми руками дивовижні поробки. І все тому, що сама природа дарує нам безліч матеріалів абсолютно безкоштовно для створення цікавих речей з них. Однак перш ніж приступити до створення виробів, необхідно зібрати цей матеріал і включити свою фантазію. В ДНЗ№ 3 «Росинка» в ІІ молодшій групі проходять заняття творчості, і тому восени, я, як вихователь разом з дітками на таких заняттях самостійно створюємо різні види театрів, в тому числі театр «Чарівний світ природи » ( з природного матеріалу). Ознайомивши дітей з казкою В. О. Сухомлинького «Як їжачиха голубила своїх діток» за допомогою саме цього театру, ... Читать дальше »

Переглядів: 69 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

21 жовтня любителі яблук у всьому світі відзначають Всесвітній День яблук.
Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий врожай яблук символізує достаток та благополуччя української родини. І саме тому 22 жовтня в закладі дошкільної освіти №3 "Росинка" цей ден був присвячений яблукам та грушам! Творчі родини представили вироби з осінніх дарів! Дітки протягом дня розповідали які яблучка можуть бути різнокольорові, кислі та солодкі, що з них можна приготувати! А саме найголовніше це те, що кожен вихванець знає ЯБЛУКА це скарбниця здоров"я та вітамінів!!!!

Переглядів: 60 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)

Осінь – приваблива пора року!!! Щедро дарує нам свої дарунки, їх у неї безліч ! Вона завжди викликає подив і захоплення , зачаровує своєю диво казкою і дорослих і малих. Вабить до себе ліс, кличуть у мандри стежки .
З дітьми середньої групи , була проведена цікава прогулянка до лісуд під час якої діти пригадали твір В.Сухомлинського "ОСІННІЙ ДЕНЬ У ЛІСІ". Також діти мали змогу відчути та побачити неповторну красу осені та закріпити знання про осінні зміни, які відбулися в природі.
Діти із захопленням збирали листя, гралися у різні ігри !!!!!

Переглядів: 65 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)

Цьогоріч відзначається 100-річний ювілей видатного педагога В. Сухомлинського. Оскільки наш заклад впроваджує педагогічну спадщину Василя Олександровича, презентуємо деякі заходи, що проводились протягом року.

Переглядів: 54 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)

Вступ до школи кожен переживає по своєму. Для когось це щось незнайоме, таємниче, для когось – емоційний стрес... Тому наступність у роботі дитсадка і школи є однією з необхідних умов здійснення безперервності освіти. Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку. Тому дуже важливо, щоб дитина усвідомила, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона рані ... Читать дальше »

Переглядів: 55 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

Після перегляду тетралізованого дійства за твором В. Сухомлинського "Як їжачок готувався до зими", вихованці середньої групи виготовили колективну роботу з використвнням гарбузового насіння "Іжачок"