Головна » 2019 » Февраль » 05

Плавання сприяє оздоровленню, фізичному розвитку і загартовуванню дітей. Купання, плавання, ігри та розваги на воді - один з найкорисніших видів фізичних вправ, вони сприяють оздоровленню дітей, зміцнюють їх нервову систему. Тому чим раніше привчити дитину до води, навчити його плавати, тим повніше позначиться позитивний вплив плавання на розвитку всього дитячого організму. З усіх циклічних видів спорту плавання відрізняється від інших тим, що їм можна займатися мало не з народження. І саме тому в закладі дошкільної освіти до занять з плавання долучаються і діти раннього віку. Сьогодні тренер Шевчук Дар"я провеле перше занятя нашим малючкам.

Переглядів: 49 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

Вимоги сучасності потребують переорієнтації змісту виховання підростаючого покоління. Для того, щоб навчити дитину жити, успішно діяти у світі, самовизначитись у ньому, необхідно сформувати у неї ціннісне ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий». Вирішення питання збереження і зміцнення здоров’я дитини, забезпечення фізичного і психічного благополуччя – одне з головних завдань нашого освітнього закладу. Великий педагог Василь Сухомлинський говорив: «Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили…"

У дошкільному закладі ск ... Читать дальше »

Переглядів: 44 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

Я бажаю щастя й долі,
Добра в хаті і на полі,
Всім, дорослим і маленьким,
Зичу, жийте здоровенькі
На потіху всій родині
І на славу Україні.

Переглядів: 38 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво.
Отож і маленькі вихованці ДНЗ№3 теж з великим задоволенням чекають на це світле свято. Під час заняття на тему: «Україна колядує» дітки з цікавістю слухали, як з давніх-давен на Україні існувала традиція святкувати Свят Вечір.
Головною і ритуальною різдвяною стравою є кутя, яка являє собою пшеничну або ячмінну кашу, змішану з родзинками, маком, медом і горіхами. Також на столі обов'язково має стояти узвар. Разом з вихователем малюки спробували виготовити цю смачну страву та нею поласувати.
... Читать дальше »

Переглядів: 47 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

НОВИЙ РІК, НОВИЙ РІК!!!!!!!
СВЯТО КРАЩЕ ДІТВОРІ!!!
У нас сьогодні весело
В дитячому садку.
Ялиночку принесено,
Поставлено в кутку!
Так гарно-гарно прибрано
Ялиночку у нас
І блискітками срібними,
І безліччю прикрас.

Переглядів: 49 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

Ось яку чудову зимову казку створили працівники закладу для наших вихованців!!! Нам та діткам дуже подобається!!!!! А ВАМ????

Переглядів: 41 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

У дитинстві у всіх чудове відчуття, коли прокидаєшся і все навкруги стає білим. Із сьогоднішнього дня (першого дня зими), ми вихователі ЗДО №3“Росинка” намагаємось, щоб діти отримали задоволення від чарівниці – зими. Великою радістю для дітей І молодшої групи “Казочка” і ІІ молодшої групи “Метелики” була прогулянка де діти цікаво і весело провели час. Усі діти раділи снігу, який огорнув землю своїми ніжними, лагідними, біленькими обіймами. Завдяки такій прогулянці діти зарядились позитивними емоціями на цілий день

Переглядів: 46 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)