Головна » 2018 » Ноябрь » 05

Дошкільний навчальний заклад №3 "Росинка" запрошує батьків на заняття з плавання з маленькими дітками віком до року!!! Отримати інформацію можете за телефоном: 0967832617 Наталія Василівна також пишіть в пп та вайбер (кількість місць обмежена)

Переглядів: 116 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

Міжнародний день Чорного моря, який відзначається щороку 31 жовтня, запроваджений, насамперед, з метою захисту Чорного моря від забруднення та широкого залучення громадськості до вирішення екологічних проблем. На таких тематичних заняттях, я, використовую дидактичний посібник «Підводний морський світ» вив’язаний власноруч , з допомогою якого діти поповнюють свої знання про підводний світ, його мешканців, розширюють словниковий запас, формують уміння міркувати. Розвивають дрібну моторику рук та творчу ініціативу. Виховують моральні почуття, бажання не забруднювати морське середовище. Викликати у дітей емоційний відгук, почуття єдності, допитливе ставлення до природи – це мета, яку ми перед собою поставила та реалізовуємо.

Переглядів: 83 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)