Головна » 2018 » Ноябрь » 01

24 жовтня у вихованців старшої групи закладу дошкільної освіти "РОСИНКА" виявився напрочуд цікавий та сповненний позитивними емоціями! Діти відвідали ЗОШ 7, під час гостин вони відчули усю яскравість шкільного життя! З порогу школи привітно нас зустріли Олександр Євгенович вчителі та учні, які з великим задоволенням запросили нас до шкільної родини!!! Інна Олександрівна запросила своїх майбутніх першокласників до класної кімнати, де приготувала дітям сюрприз!! Під час заняття, які вона проводить два рази на тиждень з дітками вчитель поринула у "Космічну подорож" на ракеті які дітки могли створити власноруч з підготовленних геометричних фігур, які чекали їх на учнівських партах!!!! З цікавістю діти відгадували загадки, відповідали на запитання, а саме головне відчували себе справжніми учнями. На цьому шкільне життя дошкільнят не зупинилось, учні Красноголовець Діан ... Читать дальше »

Переглядів: 35 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

Створення театру з природного матеріалу «Чарівний світ природи » за казкою В. О. Схомлинського «Як їжачиха голубила своїх дітей».

Осінній час — це прекрасна пора, коли можна створювати своїми руками дивовижні поробки. І все тому, що сама природа дарує нам безліч матеріалів абсолютно безкоштовно для створення цікавих речей з них. Однак перш ніж приступити до створення виробів, необхідно зібрати цей матеріал і включити свою фантазію. В ДНЗ№ 3 «Росинка» в ІІ молодшій групі проходять заняття творчості, і тому восени, я, як вихователь разом з дітками на таких заняттях самостійно створюємо різні види театрів, в тому числі театр «Чарівний світ природи » ( з природного матеріалу). Ознайомивши дітей з казкою В. О. Сухомлинького «Як їжачиха голубила своїх діток» за допомогою саме цього театру, ... Читать дальше »

Переглядів: 49 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)