Головна » 2018 » Октябрь » 24

21 жовтня любителі яблук у всьому світі відзначають Всесвітній День яблук.
Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий врожай яблук символізує достаток та благополуччя української родини. І саме тому 22 жовтня в закладі дошкільної освіти №3 "Росинка" цей ден був присвячений яблукам та грушам! Творчі родини представили вироби з осінніх дарів! Дітки протягом дня розповідали які яблучка можуть бути різнокольорові, кислі та солодкі, що з них можна приготувати! А саме найголовніше це те, що кожен вихванець знає ЯБЛУКА це скарбниця здоров"я та вітамінів!!!!

Переглядів: 88 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)

Осінь – приваблива пора року!!! Щедро дарує нам свої дарунки, їх у неї безліч ! Вона завжди викликає подив і захоплення , зачаровує своєю диво казкою і дорослих і малих. Вабить до себе ліс, кличуть у мандри стежки .
З дітьми середньої групи , була проведена цікава прогулянка до лісуд під час якої діти пригадали твір В.Сухомлинського "ОСІННІЙ ДЕНЬ У ЛІСІ". Також діти мали змогу відчути та побачити неповторну красу осені та закріпити знання про осінні зміни, які відбулися в природі.
Діти із захопленням збирали листя, гралися у різні ігри !!!!!

Переглядів: 103 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)

Цьогоріч відзначається 100-річний ювілей видатного педагога В. Сухомлинського. Оскільки наш заклад впроваджує педагогічну спадщину Василя Олександровича, презентуємо деякі заходи, що проводились протягом року.

Переглядів: 71 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 24.10.2018 | Коментарі (0)