Головна » 2018 » Октябрь » 04

Вступ до школи кожен переживає по своєму. Для когось це щось незнайоме, таємниче, для когось – емоційний стрес... Тому наступність у роботі дитсадка і школи є однією з необхідних умов здійснення безперервності освіти. Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку. Тому дуже важливо, щоб дитина усвідомила, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона рані ... Читать дальше »

Переглядів: 39 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

Після перегляду тетралізованого дійства за твором В. Сухомлинського "Як їжачок готувався до зими", вихованці середньої групи виготовили колективну роботу з використвнням гарбузового насіння "Іжачок"

Переглядів: 42 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)