Головна » 2018 » Апрель » 30

15 лютого відзначають «Стрітення» останнє велике свято Зими. У народі зі Стрітенням пов’язували надії на весну. Вважалося, що в цей день зустрічається зима з весною, міряючись силою. Якщо перемагає Зима, то холодитиме ще довго. Якщо на Стрітення потеплішало, то вважатиметься , що весна перемогла, а тому «зима йде туди, де була весна, а весна йде туди, де була зима»
В освітньому закладі пройшла музична розвага «Закликаємо весну, проганяємо Зиму». Під час якої «Весна» та «Зима» разом з дітлахами брали участь у конкурсах, співали пісні про зиму та весну, сповнюючись позитивом та гарним веселим настроєм. На завершення розваги діти отримали солодкі подарунки від Весни - квіти та Зими - сніжки.

Переглядів: 90 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 30.04.2018 | Коментарі (0)

На шостому році життя дитина здатна вже аналізувати та синтезувати об’єкти, які вона передає у художній творчості. В цьому віці дитина добре володіє певним обсягом знань, умінь і навичок щодо художньо-продуктивної діяльності. Володіючи певними навичками, дитина цього віку в роботах виявляє фантазію, творче мислення і усі їх роботи вирізняються неповторністю і оригінальністю.
В старшій дошкільній групі «Калинка» ЗДО № 3 «Росинка» провівши комплексну роботу по спадщині В. О.Сухомлинського: екологічну мандрівку до річки влітку, спостереження та прослухавши оповідання В.О.Сухомлинського «Де ночує водяна лілія», діти всі свої враження, набуті знання намагалися передати через художньо-продуктивну діяльність. Вихованці із задоволенням створили композицію водяних ... Читать дальше »

Переглядів: 109 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 30.04.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні як ніколи є актуальною тема педагогічних читань «В. О. Сухомлинський і сучасність», присвячена проблемам толерантності, взаєморозумінню, вихованню добра.
Відтак, звернувшись до нового тлумачного словника української мови: добро – це все позитивне в житті людей, що відповідає їхнім інтересам, бажанням, мріям; благо, позитив; протилежне злу, лиху; це добра, корисна справа, вчинок; це виховання на основі законів справедливості.
Вихователі закладу дошкільної освіти № 3 «Росинка» поставили завдання: проаналізувати педагогічну спадщину В. О. Сухомлинського, розкрити розуміння вченим педагогіки добра. Зібравшись на семінар – тренінг «Криниця добра за творами В. О. Сухомлинського». Мета семінару-збагачувати знання педагогів про прий ... Читать дальше »

Переглядів: 509 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 30.04.2018 | Коментарі (0)

Напередодні самого довгоочікуваного та чудового свята в році, овіяного зимовою казкою, кожен з нас мріє про щось неймовірне, оригінальне, даруючи радість і позитивні емоції. Але, для того щоб свято вдалося дійсно по-казковому, необхідно дуже ретельно підготуватися. Першим ділом для створення настрою слід прикрасити ялинку. Насправді основних правил прикраси ялинки не існує, тут працює виключно тільки фантазія і смак. Ялинка створена для польоту фантазій. Прикрашати її можна чим завгодно, головне, щоб було яскраво і красиво.
Один із способів, як зробити ялинку особливою — це прикрасити її ялинковими іграшками, зробленими своїми руками. Ялинкові іграшки можна зробити з усього, що потрапляє під руки. Матеріалом для виготовлення можуть послужити різні тканинні клаптики, в’язальні нит ... Читать дальше »

Переглядів: 109 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 30.04.2018 | Коментарі (0)

З давніх - давен у зимові дні приходить до нас у гості велике свято яке називається «Різдво». Тільки-но з’являється на небі перша вечірня зірка, люди вдягають святковий одяг і починається Святий вечір. Готують традиційну вечерю з дванадцяти страв. Традиційно різдвяною стравою є кутя. У спеціальній глиняній посудині – макітрі подають медову пшеничну кашу,з маком та горіхами,що називається кутею. На покутті під іконами ставлять сніп пшениці, прикрашений стрічками, який називається Дідухом. А наступного ранку дівчата, та хлопчики веселим гуртом ходять від двору до двору, співають колядки, прославляючи Ісуса, нашу Україну та людей, які дуже працьовиті.
19 січня у дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» відбулася розвага «Різдвяний вертеп» за участю ... Читать дальше »

Переглядів: 102 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 30.04.2018 | Коментарі (0)