Головна » 2018 » Январь » 02

Сучасна система дошкільної освіти спрямована на підготовку особистості, яка мислить, і на створення умов, що відкривають перед дитиною можливість самостійних дій у пізнанні навколишнього. Тому формування у дошкільників пізнавальної самостійності, розвиток їх творчості є сьогодні актуальною проблемою. Виховання творчої особистості – одне з головних завдань, яке покликане розв’язувати усі ланки виховного процесу.
Щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно накопичити якнайбільше вражень про навколишній світ під час виконання різних видів діяльності.
Художня творчість – одна з найбільш дієвих форм естетичного опанування світу дітьми. У художній праці вони виражають думки і почуття. Тому художня праця має вагому роль у начально-виховному процесі дошкільних навчальних закладів.
... Читать дальше »

Переглядів: 138 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 101 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Щороку 15 грудня в усьому світі, а особливо в країнах, що вирощують запашні зелені листочки, відзначаєтся день чаю.
Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято, то ж наш садочок «Росинка», а саме у групі «Діти – квіти сонця» теж вирішили відзначити цей чудовий день.
Діти ознайомились з історією чаю, як його збирають, з його видами, та як його пакують. З особливою зацікавленістю малюки слухали про те, як в різних країнах люблять пити чай та як його традиційно готують. Діти ділилися традиціями чаювання в своїх родинах та розповідали, який чай їх улюблений.
Наприкінці захоплюючої розповіді ми навчилися правильно заварювати чай, пам'ятаючи про правила безпеки з кип'яченою водою, а потім відбулося часту ... Читать дальше »

Переглядів: 228 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Поспішайте дівчатонька все приготувати,
бо пора вже вечорниці всім нам починати.
Зваримо вареників біленьких, смачненьких !
Та й запросимо до нас
в гості хлопчиків гарненьких!
Щоб вони разом із нами дружньо працювали,
Андріївські вечорниці піснею стрічали!

Переглядів: 108 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)