Головна » 2017 » Декабрь » 12

«Природа стає виховним могутнім фактором лише тоді, коли маленька людина після трьох - чотирьох років навчання... з подивом приходить до думки: світ навколо мене став багатшим, красивішим і ця зміна світу - моя праця, це я.» (Сухомлинський В.О. )
Екологічне виховання є одним з найважливіших завдань сьогодення та майбутнього. Психологи впевнені, що природна потреба осмислити кожне природне явище триває в дітях лише до 10 – 11 років. Пізніше у них з’являються нові інтереси, часом далекі від вивчення природи. Тому в своєму спілкуванні з дітьми ми, дорослі повинні прагнути, щоб діти були нероздільні з природою, вбирали в себе її чарівність, багатство, мудрість. Чим раніше дитина порине в природу, відчує на собі ії благодатний вплив, тим краще для неї, ії ... Читать дальше »

Переглядів: 121 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Під такою назвою було опубліковано досвід роботи дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Росинка» у збірнику наукових та науково-методичних праць за матеріалами роботи обласної науково-практичної конференції «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку», яка працювала 05 жовтня 2017 року. У публікаціях порушуються нагальні проблеми екологічної освіти в Україні, розкривається концепція цілі і завдання освіти в інтересах сталого розвитку як важливої частини побудови збалансованого майбутнього, розглядаються методичні основи освіти для сталого розвитку та принципи інтеграції ідеї сталого розвитку в навчальний процес. Статті представляють інтерес для дослідників проблем екологічної освіти вишів, аспірантів, студентів,учителів шкіл, працівників позаш ... Читать дальше »

Переглядів: 99 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Формування культурно-гігієнічнихнавичок в дітей раннього віку під час миття рук.
Культурпо-гігієнічні навики - це важлива складова части¬на культури поведінки. Охайність, утримання чистими обличчя, рук, тіла зумовлені не тільки вимогами гігієни, але й нормами людських взаємин.
Виховання культурно-гігієнічних навичок містить широке коло завдань, і для їх успішного розв'язання рекомендується ви¬користовувати цілу низку педагогічних прийомів з урахуванням віку дітей:
• безпосереднєнавчання;
• демонстрація вправи з виконанням дій під час дидактичних ігор;
• систематичне про необхідність дотримува¬тися правил гігієни і поступове підвищення вимог до них.
Виховання у дітей навичок особистої гігієни відіграє найваж¬ливішу рол ... Читать дальше »

Переглядів: 148 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)