Головна » 2017 » Декабрь » 04

В дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» проводиться для дітей дошкільних груп танцювальний гурток «Веселий таночок». Саме танець допомагає дитині перетворюватися у казкових омріяних героїв. Адже танець це - музично пластичне мистецтво, специфіка якого полягає в тому, що вид мистецтва, відображає навколишнє життя у художніх образах, втілює їх за допомогою виразних рухів виконавців, без будь яких словесних пояснень. З цього випливає, що в танці творча уява може розвиватися ефективніше, ніж в інших видах дитячої музичної діяльності. Заняття в даному гуртку направлено на правильну постановку постави, позиції ніг і рук,розвиває ритміку і слух малюків. Найголовніше, що танці вчать дітей правильно дихати і бути витривалими. Дуже важливо, щоб діти мали можливість виступати н ... Читать дальше »

Переглядів: 110 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

В зимовий період значно зростає кількість гострих респіраторних інфекційних захворювань,одним із найнебезпечніших серед них є грип.
Грип-гостре інфекційне захворювання. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Передача інфекції відбувається повітряно-крапельним шляхом при кашлі,чханні або при розмові. Вірус грипу досить сильно і різко знижує захисні сили організму,тому і ймовірність виникнення різних ускладнень після хвороби є дуже високою
З метою попередження виникнення захворювань на грип серед дітей в дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» проводиться ряд профілактичних заходів, як традиційних так і не традиційних форм оздоровлення малюків. Так дітки дошкільних груп вдихають пари нарізаного на тар ... Читать дальше »

Переглядів: 105 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)