Головна » 2017 » Декабрь » 01

В даний час відзначається зростання числа дітей з різними відхиленнями у станіздоров’я. При цьому все більш актуальним стає пошук нових способів зміцнення психічного здоров’я дітей, стимуляції фізичного розвитку, загартовування організму, підвищення його стійкості до різних захворювань. У цьому контексті важливе значення має навчання дітей плаванню. У ДНЗ №3 «Росинка» плаваНню приділяється велике значення. Дана робота здійснюється: інструктором з плавання та медичною сестрою 
Основна мета навчання дошкільнят плавання – сприяння їх оздоровлення та загартовування, забезпечення всебічної фізичної підготовки. Купання, плавання, ігри та розваги на воді позитивно впливають на всі системи організму. Погоджений ритм роботи м’язів і органів дихання, го ... Читать дальше »

Переглядів: 180 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

В дошкільному навчальному закладі № 3 « Росинка», з 20.11. пео 24.11.2017року пройшов «Тиждень безпеки дитини» 
Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури, самостійно-художня діяльність, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.
Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти засвоїли норми та правила безпеки.
Саме такі заходи допомагають виховати у дітей навички безпечної поведінки.

Переглядів: 204 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

21 листопада в середній групі «Діти – квіти сонця» відбулась розвага до тижня безпеки «Дорожня абетка». 
Метою проведення цієї розваги було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення в дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я в разі виникнення надзвичайних ситуацій. 
В ході розваги діти були ознайомлені з кольорами світлофлора та значення кожного з них. Герої розваги – Ґава та Горобець, які знехтували правилами дорожнього руху, постраждали в аварії, яка їх навчила цінувати життя, але на щастя лікар відразу надав нашим птахам першу медичну допомогу.
Закін ... Читать дальше »

Переглядів: 174 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Мова, наша мова –
Мова кольорова,
В ній гроза травнева
Й тиша вечорова.
Мова, наша мова –
Літ минулих повість,
Вічно юна мудрість,
Сива наша совість.
Мова, наша мова –
Мрійнику – жар-птиця,
Грішнику – спокута,
Спраглому – криниця.
А для мене, мово, ти, мов синє море,
У якому тоне і печаль, і горе.


Такими словами почалося заняття з дітьми старшої групи, адже 9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Наш заклад також разом з дітками відзначив це свято. Наші вихованці залюбки читали вірші про рідну співучу українську мову та співали пісні. Всі були одягнені патріотично у вишиванках, що спонукало н ... Читать дальше »

Переглядів: 182 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Проведення свят в ДНЗ це завжди для дітей щастя, радість і веселощі. Діти з завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята. Головна мета спортивних свят - це показати дітям, що заняття спортом це шлях до здоров’я, витривалості і краси, це яскрава справа для дітей та їх батьків. Програма спортивного свята включає ігри та конкурси з різними фізичними навантаженнями, згуртовує дітей створює доброзичливу атмосферу. В ході підготовки та проведенні заходи діти вчаться почуттям взаємодопомоги, співпереживання і відповідальності.
Свято спорту в дошкільному закладі допомагає прищепити дитині культуру занять спортом, поліпшує координацію рухів малюка, підвищується спритність, швидкість, витривалість.
Ось таке спортив ... Читать дальше »

Переглядів: 277 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

13 листопада в старшій групі «Калинка» пройшов день «Доброти», який об’єднав всіх дітей добрими справами. «Ми маємо сформувати в дитини бажання пізнавати цей світ і себе в цьому світі, бажання творити добро. Іншими словами, саме ми, вихователі повинні посіяти в дитячі душі зерна доброти. Маємо навчити жити так, щоб місця вистачило всім: і пташині, і квітці, і дереву, маленькій стебелинці і звичайно ж людині. І щоб навколо панували мир, злагода, любов і добро. Ми повинні відкрити перед дитиною красу навколишнього світу, а в цій красі навчити бачити благородство і сердечність, моральні цінності сформовані в дитинстві залишаються на все життя» за словами В.О. Сухомлинського
Готуючись до такої відповідальної роботи, вивчаючи спадщину славетног ... Читать дальше »

Переглядів: 196 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Саме створення казок – один із найцікавіших для дітей видів поетичної творчості. Разом з тим це важливий спосіб розумового розвитку. Якщо педагог, аби діти створили художні образи, варто переносити і з вогню своєї творчості бодай одну іскорку в свідомість дитини. Якщо ж педагог не вміє творити, вважав В. О. Сухомлинський, чи дитячі інтереси для нього пусті, тоді нічого не вийде.
Ще у студентські роки я з великим задоволенням та з захопленням вивчала збірку В. О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» і уявляла, як я у своїй повсякденній роботі з дітьми зможу реалізувати досвід великого педагога.Цього року я вирішила поєднати виховання малюків в 1 молодшій групі з гуртковою роботою театрального гуртка «Маленькі актори» в єдине ціле.
Так, у закладі дошкільної освіти № 3 & ... Читать дальше »

Переглядів: 228 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Процес виховання і навчання є дуже складним і непередбачуваним. Тут не підходять звичні методи, а навпаки спрацьовує метод зацікавлення чи простого спостереження. Дуже багато чому можна навчити дитину в процесі повсякденного спілкування, зокрема на прогулянках, в іграх. 
Для того, щоб допомогти дитині стати більш вправною у процесі пізнання, оволодіти новими вміннями та навичками я вирішила зробити і свої власні зразки ігор з сенсорного розвитку.
Так, наприклад, дидактична гра з назвою «Квіткова пелюстка» сприяє розвитку у дітей дрібної моторики. Ця гра є дуже цікавою для дитини, адже передбачає проходження нею декількох етапів, починаючи з хапання предмета (пелюстки) долонькою повністю, потім продовжуєтьс ... Читать дальше »

Переглядів: 287 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Не менш цікавою пройшло осіннє свято в другій молодшій групі казка «Ріпка». Лети листочок мій лети і в казку двері відчини. Під звуки мелодії Вівальді «Осінь» завітала у залу осінь. В руках у неї кошик , букет листя. Музика стихає осінь розказує діткам, що приготувала їм подаруночки, щоб вони заглянули під свої стільчики там лежать чарівні листочки. Осінь виконує разом з дітками таночок з листочками. Дітки дуже вправно витяга ріпку із землі, всім казковим героям подобалося падати коли вони виривали ріпку.Також сюрпризним моментом для діток була поява «Мами курочки» та її курчаток , де вона затанцювала свій запальний таночок. На завершені свята прийшла до них велика ріпка з якою вони весело грали в ігри та роз ... Читать дальше »

Переглядів: 192 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)