Головна » 2017 » Ноябрь » 14

Степ-аеробіка – це танцювальні вправи на спеціальній платформі, під час яких потрібно підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Виконуючи під музичний супровід різні варіанти кроків на степ-платформах, швидкі переходи, часто змінюючи при цьому ритм і напрямок рухів, діти отримують навантаження, відповідне біговому тренуванню.
В нашому закладі цей вид спортивних занять з’явився нещодавно, але вже встиг завоювати прихильність наших малюків. Про користь занять зі степ-аеробіки можна говорити багато, зокрема вони надають позитивну дію на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, обмін речовин в організмі, м’язову та нервову системи, розвивається діяльність вестибулярного апарата, покращує психічний та емоційний стан ... Читать дальше »

Переглядів: 194 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Осінь золотава в садочок прийшла і
святковий ярмарок дітям привела
«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці»

Такими словами розпочалося свято в садочку №3 «Росинка» яке підготували вихованці старшої групи. Діти з великим задоволенням приймали активну участь у святі, вони були справжніми акторами, співаками, продавцями, та покупцями. Розпочали ярмарок піснями, таночками, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та запальний таночок циганочок та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Не були осторонь і батьки, вони були активними учасниками свята та виконували роль покупців. Справжнім сю ... Читать дальше »

Переглядів: 167 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Нещодавно відбулося свято козацтва в дитячому садочку №3 «Росинка» «Козацькі забави» з участю середньої групи підготовили це свято вихователі Гоглевата Н.П та Бродюк О.С Гості та всі присутні в цій залі! Дозвольте мені сьогодні поздоровити Вас з Днем Українського козацтва! Такими словами почалося це свято. Продовженням свята було вхід всіх козаків та козачок під пісню «Ласкаво просимо». Також свято не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного сотника Козака проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість,бойовий дух, згуртованість. Чарівний таночок дівчаток «Віночок» та хлопчиків «Гопачок» прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти , які кожного дня відкрив ... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Додав: slavutadnz3 | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)